fbpx
0212 706 00 36 Pzt-Cum : 10:00 - 19:00
info@multicla.com
Hikayemiz

Multi Cla

Geleceğin İşletmelerine Teknolojik Çözümler

Multicla

Multicla, Amerika merkezli e-ticaret ve müşteri kaynakları yönetim programları, yapay zeka destekli altyapılar, satış ve pazarlama sistemlerini digital pazarlama ve sosyal medya ile birleştirmiş sistemler sunmaktadır.   

 

Sunduğumuz ürünler ve hizmetler dünyaca ünlü ve güvenilir markalar olan Freshworks, Shopify ve OpenAI gibi lider şirketlerin en son teknolojilerini içermektedir. Freshworks, müşteri ilişkileri yönetimi konusunda size en iyi çözümleri sunar; Shopify, işletmenizin online satışlarını kolaylaştırırken OpenAI ise yapay zeka destekli altyapısıyla işletmenizi zirveye taşımanıza yardımcı olur.

 

Müşterilerimiz bu sistemleri tek başına yada Freshworks ve Shopify entegrasyonu şeklinde de tercih etmektedirler.  

 

Siz de işletmenizin satış ve pazarlama proseslerini üst seviyeye çıkararak rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak istiyorsanız, bizi hemen arayarak en uygun ve etkili çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Misyonumuz

Türkiye’nin her yerindeki işletmelere, en iyi müşteri deneyimini sağlayacak teknolojik çözümler sunmak ve bu sayede işletmelerin büyümesine katkıda bulunmak. İnovasyon ve mükemmeliyeti benimseyerek, müşterilerimiz için benzersiz ve değer yaratan ürün ve hizmetler sunarak, teknolojinin gücünü kullanarak işletmelerin başarısını artırmak

Vizyonumuz

Şirketimiz, saygı, şeffaflık, adalet, güven ve sorumluluk gibi temel etik değerleri benimsemektedir. Herkesin farklı fikir ve görüşlere sahip olabileceği bir ortamda, şirketimiz, çalışanlar ve müşteriler arasında saygıyı temel bir değer olarak kabul eder. Ayrıca, şirketimiz, faaliyetlerinin etkilerinin farkında olarak, topluma olumlu bir etki yaratmak için sorumluluk alır. Şirketimiz, açık bir iletişim politikası benimser ve müşterilerine ve ortaklarına güven vermek için çaba sarf eder. Herkesin eşit fırsatlara sahip olması ve adaletin sağlanması da önemli bir değerdir.